Одеська обласна футбольна асоціація інформує футбольну спільноту про наступне.

Аматорські змагання з футболу в Одеській області поновляться в найближчий час.

Виконком ООФА, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Показниками для послаблення протиепідемічних заходів в Одеській області, рішенням Виконкому Української асоціації футболу від 26.05.2020р., прийняв рішення про відновлення змагань серед аматорів (крім осіб до 18 років) з футболу в Одеській області (Протокол №4 від 27.05.2020р.).

ООФА дотримуючись всіх норм та рекомендацій з відновлення регіональних аматорських змагань, звернулося за дозволом та погодженням до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Найближчим часом такі дозволи буде офіційно отримано.

Також до відома всім учасникам змагань – Виконкомом ООФА затверджено “ТИМЧАСОВІ УМОВИ щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Одесі та Одеській області серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Звертайтесь до Комітету з проведення змагань.

Стосовно дитячих змагань з футболу. Після відновлення дорослих змагань, вивчення поточної ситуації, буде прийнято ОКРЕМЕ рішення про дитячі змагання з футболу на теріторії Одеської області.

1