23 травня відбулася нарада Комітету з проведення змагань Одеської обласної футбольної асоціації, під час якої було затверджено кілька важливих рішень щодо розвитку подій в Одеському футболі в сезоні 2020 року.

Відповідно до прийнятих постанов Кабінету міністрів України та роз’яснень Міністерства молоді та спорту України, для повноцінного відновлення офіційних матчів з футболу, Комітет з проведення змагань розглядає декілька варіантів відновлення/завершення зимових турнірів та початок Чемпіонату, (першостей) та Кубку Одеської області в сезоні-2020. Змагання відновляться за умови, допустимих Показників для послаблення протиепідемічних заходів на території Одеської області.

ВАРІАНТ «А».
Заплановане відновлення матчів Зимової першості:
– Друга ліга – 30 травня.
– Вища ліга – Фінал та Матч за 3-місце – 7 червня.
Орієнтовний старт Чемпіонату та Першості Одеської області – 20 червня; Друга ліга – 15 червня.

ВАРІАНТ «Б».
Заплановане відновлення матчів Зимової першості:
– Друга ліга – 6 червня.
– Вища ліга – Фінал та Матч за 3-місце – 14 червня.
Орієнтовний старт Чемпіонату та Першості Одеської області – 20 (27) червня; Друга ліга – 21 червня.

Паралельно з матчами чемпіонату та першостей будуть проводитися матчі Кубку Одеської області з футболу пам’яті М. Трусевича-2020.

Запрошуються аматорські футбольні клуби міста Одеси та Одеської області для участі в обласних змаганнях з футболу! Контактна особа – голова Комітету з проведення змагань Андрій Маландєй, тел.  063 123 19 23.

Затвердження складів ліг (Вища ліга, Перша ліга та Друга ліга у двох дивізіонах) та система проведення змагань буде визначена пізніше, на нараді представників клубів та команд.

5 червня 2020 року планується нарада представників команд у приміщенні ГС «ООФА» за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 14Б/1, для спільного обговорення Регламенту та початку змагань, умови заявки команд та футболістів та інше.

1