15 травня відбулася робоча нарада в режимі онлайн за участі президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, першого віце-президента УАФ Олега Протасова та керівників обласних асоціацій.

Учасники зустрічі обговорили низку робочих питань, які стосувалися першого етапу послаблення карантину, вірогідних варіантів відновлення змагань і роботи футбольної спільноти в регіонах в умовах карантину.

Під час відеоконференції Андрій Павелко, зокрема, розповів про співпрацю УАФ і Міністерства охорони здоров’я України в частині створення медичного протоколу для відновлення футбольних змагань. Також учасники наради обмінялися думками щодо можливих сценаріїв виходу українського футболу з карантину в разі позитивної динаміки зменшення кількості захворюваних і ухвалення відповідних рішень Кабінетом Міністрів України.

Окрім того, керівники обласних асоціацій розповіли про роботу своїх організацій, надання допомоги медикам і ветеранам футболу, а також своє бачення відновлення повноцінного футбольного життя в регіонах.

«Важливо, що, попри всі обмеження, футбольна спільнота зберігає позитивний настрій, продовжує активну роботу й має багато планів на майбутнє. Дякую всім регіональним асоціаціям за те, що й надалі надаєте допомогу нашим ветеранам і лікарям, які другий місяць поспіль протистоять пандемії. Усі ми, як і мільйони вболівальників України, надзвичайно скучили за футболом. Як і раніше, підтримуємо тісну комунікацію з Офісом Президента України, урядом у цілому та МОЗ зокрема і з нетерпінням чекаємо наступного етапу пом’якшення карантину, який дозволить відновити футбольні змагання», — відзначив за підсумками наради Андрій Павелко.

З сайту УАФ.

1