Українська асоціація футболу продовжує надавати підтримку медикам, які протистоять пандемії COVID-19. Зокрема, сьогодні радник президента УАФ Валентин Латипов передав Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь» 500 експрес-тестів для виявлення захворювання, які були придбані за кошти компанії City One Development та БО «Час дій».

Фото Павла Кубанова

За словами начальника госпіталю генерал-майора Анатолія Казмірчука, зараз така підтримка медикам дуже необхідна. «Щиро вдячний Українській асоціації футболу та її керівнику Андрію Павелку за багаторічну співпрацю та партнерство. Це важливо для нас і надзвичайно важливо для наших пацієнтів — захисників України, які поступають до нас на лікування», — відзначив Анатолій Казмірчук.

Нагадаємо, що нещодавно представники УАФ відвідували воїнів у Головному військовому клінічному госпіталі та передали пораненим бійцям засоби індивідуального медичного захисту, посуд, продукти харчування, ласощі, футбольне екіпірування, подарунки, сувеніри, а також необхідні побутові речі для щоденного вжитку. Також УАФ передала засоби індивідуального захисту, зокрема маски та рукавички, медикам госпіталю.

1