Президент ФІФА Джанні Інфантіно звернувся до 211-ти асоціацій-членів організації, відзначивши пріоритети в підтримці футболу під час та після пандемії вірусу COVID-19.

«Найголовніший пріоритет — здоров’я. Закликаю всіх його дотримуватися, — зауважив, зокрема, Джанні Інфантіно. — Жоден матч, жодне змагання, жодна ліга не варті ризику одним людським життям. Було б більш ніж безвідповідально змусити відновити змагання, якщо не буде стовідсоткової безпеки. Якщо нам доведеться почекати трохи довше, ми повинні це зробити. Краще почекати, ніж ризикувати.

У ФІФА гарна репутація на фінансових ринках. Це допомогло нам консолідувати міцну основу з великими резервами. Але наші резерви — це не гроші ФІФА. Це гроші футболу. Тож, коли футбол потребує, ми маємо думати, що ми можемо зробити, щоб допомогти. Це наша відповідальність і наш обов’язок.

Я переконаний, що футбол відіграє ключову роль у тому, щоб зблизити людей тоді, коли можна буде безпечно грати з друзями й родинами. Давайте підготуємося до цього моменту. ФІФА з вами у ці важкі часи, і разом ми переможемо!»

За матеріалом з сайту УАФ – https://uaf.ua/article/39117

1