Представники Одеської обласної футбльної асоціації – виконавчий директор Ігор Покаринін та член Виконкому і куратор національних проектів УАФ Сергій Галюза відвідали місто Южне. Метою візиту було підготовка до проведення Всеукраїнского проекту Української асоціації футболу – фестивалю «Відкриті уроки футболу».
На зустрічі з Южненським міським головою Володимиром Новацьким, дійшли згоди та отримали запевнення у всебічної підтримці такого фестивалю і проведення його на стадіоні міської школи №3 у травні місяці.
Проговорили необхідні кроки для реалізації цього маштабного дитячого соціального проекту з головою комітету фізичної культури і спорту Южненської міської ради Артемом Луцьом, заступником директора Комунального закладу «Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс  І-ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області», засновником школи Миколою Гузиком та вчителем фізичної культури цієї школи, абсолютною переможницею Всекраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та Урок фізкультури з елементами футболу» Світланою Вишнею.

Попереду великий обсяг підготовчої роботи. На початку квітня група з місцевих організаторів, очолюваних регіональним менеджером проекту «Відкриті уроки футболу» Юрієм Степанюком, відвідають всеукраїнський навчальний семінар у Запоріжжі. Отримані там знання згодом передадуть іншим місцевим тренерам та волонтерам проекту.
Зауважимо, що у 2020 році в Одеській області відбудеться ювілейний 10-й фестиваль! За минувші десять років, в таких дитячих веселих заходах взяли участь біля двох тисяч хлопчиків та дівчат Одещини. Загалом УАФ у 2020 році, завдяки підтримці Європейського Союзу, планує проведення фестивалів «Відкриті уроки футболу» щонайменше у 33 громадах, охопивши всі області України.

1