Сьогодні за участю голови Татарбунарської РДА – Андрія Чечило та голови федерації футболу Татарбунарського району – Валерія Донкоглова, вихованці та тренерський склад дитячої юнацької спортивної школи Татарбунарського району отримали подарунки у вигляді футбольних м’ячів та форми.

 Подарунки для дітей презентували Григорій Бібергал – член виконавчого комітету федерації футболу Одеської області, Михайло Ганєв – член виконавчого комітету федерації футболу Одеської області, директор музею футболу міста Одеса та Олексій Гай – голова дитячо-юнацького комітету федерації футболу Одеської області, володар кубку УЄФА.


Олексій Гай на згадку залюбки сфотографувався з вихованцями школи.

У рамках заходу, Валерій Донкоглов відвідав дитину з обмеженими фізичними можливостями Віталія Ковальчука та подарував йому футбольну форму і м’яч.


Також, учасники заходу відвідали музей спортивної слави Татарбунарського району, в якому зберігаються нагороди за досягнення у спорті.
Усі залишилися задоволені від спілкування та подарунків.

Матеріали з сайту – http://tatarbunar-rda.odessa.gov.ua/tatarbunar-novini/dityacho-yunacka-sportivna-shkola-tatarbunarskogo-rajonu-otrimala-sogodn-podarunki-vd-odesko-oblasno-federac-futbolu/

1