Українська асоціація футболу та Міністерство освіти і науки України завершили Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу», у рамках якого журі підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури.
Світлана Вишня в центрі.
Згідно з оцінками журі, абсолютним переможцем конкурсу стала Світлана Вишня — вчителька фізичної культури Южненської школи Одеської області. Срібним призером став Володимир Майстро — вчитель фізичної культури Чемужівської школи Зміївського району Харківської області. Третє місце посіла Ольга Мазманян — вчителька Чорнобаївського НВК Білозерського району Херсонської області.

Усі переможці регіональних конкурсів, запрошені на семінар, відзначені дипломами УАФ та наборами інвентарю для проведення шкільних уроків. Переможці та лауреати фінального етапу отримали цінні призи, футбольні м’ячі, інвентар та футбольну форму збірної України.

«Ми високо цінуємо самовіддану майстерну працю наших учителів фізичної культури, які зробили дуже важливу справу для наших дітей та для розвитку шкільного футболу в Україні», — відзначив перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко.

«Світлана – це учитель за призванням, вона вже не перший раз бере участь у всеукраїнському конкурсі і минулого разу теж була серед кращих. Я хочу відзначити її позитивне ставлення до всього що відбувається навколо та особливо її позитивне, добре і дбайливе ставлення до дітей! Учням завжди цікаво на її уроках. Перемога це заслуга Світлани та її родини, її колег – всі дуже підтримували та допомагали їй у цьому довгому та важкому шляху від міського, обласного етапів до всеукраїнського фіналу», – сказав член жюрі обласного етапу конкурсу, голова Науково-методичного комітету ООФА Сергій Галюза.

Одеська обласна футбольна асоціація вітає Світлану Вишню з абсолютною перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажає подальших успіхів!

1