Одеська обласна футбольна асоціація підтримала та допомогла в організації і проведенні обласного відкритого турніру з міні-футболу серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою фізичною підготовки. Турнір проводився з нагоди 10-річчя Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного.
Цього року в турнірі взяли участь 4 команди: команда Ізмаїльської спеціалізованої школи – інтернату, військово-морського ліцею з посиленою військово–фізичною підготовкою; команда Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; команда Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею Вінницької обласної ради та команда Військово-морського ліцею ім. віце-адмірала Безкоровайного.
Одеська обласна футбольна асоціація приготувала для кожної команди у подарунок футбольні м’ячі, які разом з Кубками та нагородами вручили начальник Військово-морського ліцею ім. віце-адмірала Безкоровайного, капітан 1 рангу Віктор Шмигановський та представник обласної федерації Сергій Судець.
Керівники команд висловили слова подяки організаторам.
Подробиці за посиланням – тут

1