ГС ООФА  оголошує про початок діяльності Юридичного Комітету, який створений з метою здійснення захисту прав та інтересів осіб, діяльність яких пов’язана зі спортом в галузі футболу для врегулювання всіх питань, що виникають під час здійснення професійної діяльності.

Комітет надає безкоштовну професійну правову допомогу, для попередження та захисту прав і інтересів спортсменів, оскільки ми добре розуміємо, що кожен повинен займатись своєю працею.

Для нас дуже важливо збереження емоційного стану і духу наших спортсменів задля підтримання їх розвитку і надання можливості концентруватись лише на грі і досягати нових результатів.

Наша команда складається з молодих, розумних і високомотивованих фахівців в різних галузях права, які дотримуються сучасних підходів в обслуговуванні клієнтів, основна мета яких якісно вирішити поставлені задачі з найменшими витратами часу та зусиль. Поставлена ​​мова, переконливість, спрямованість на результат, емоційна стійкість, комунікабельність, структурованість і самоорганізованість – всі ці якості запорука нашої успішної праці.

З думкою про Вас, Юридичний Комітет розпочав працювати та здійснює прийом за адресою: м. Одеса, вул. Буніна 18, з пн по пт за 10.00 до 15.00 год.

1