В Одесі стартував Другий відкритий турнір Повітряних Сил Збройних Сил України з міні-футболу пам’яті загиблого в АТО начальника фізичної підготовки і спорту Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь» підполковника Василя Петренка.

В урочистому відкритті змагань, окрім команд-учасниць, також взяли участь представники командування Повітряних сил та повітряного командування «Південь», державних органів влади та місцевих спортивних організацій.

Як розповів начальник фізичної підготовки і спорту Повітряних сил полковник Володимир Білуха, цього року, порівняно з попереднім, кількість учасників турніру збільшилась на дві команди.

Загалом за першість у змаганнях боротимуться збірні команди чотирьох повітряних командувань ПС ЗС України, а також команди Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національного Університету оборони України імені Івана Черняховського, Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені героїв Крут, і, звісно, минулорічний переможець турніру – команда Військово-Морських Сил України.

Розпочався турнір з напруженої боротьби у двох групах, кращі команди групового етапу зустрінуться у півфіналі, переможці зіграють матч за перше місце.

Як зазначили організатори змагань, усі спортсмени, особливо гості з інших міст, окрім участі у футбольних баталіях на стадіоні «Спартак», також отримають змогу ознайомитися з визначними місцями Одеси та відпочити на узбережжі Чорного моря.

Переможці турніру будуть нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками.

В організації, відкритті та закритті змагань приймали участь представники Одеської обласної федерації футболу: Бібергал Григорій Юхимович, Ганєв Еммануїл Георгійович, Судець Сергій Володимирович, Дегтярьов Олександр Вікторович. Також від ООФА було вручено м’яч з підписами капітанів команд для дружини Василя Петренка.

Довідково: підполковник Василь Петренко (позивний – «Моцарт») проходив службу в Одеській зенітній ракетної бригаді на посаді начальника фізичної підготовки та спорту. З початком збройної агресії проти України добровільно зголосився увійти до складу зведеного загону Повітряних Сил ЗС України «Дика качка» та вирушив в район проведення Антитерористичної операції. Загинув у січні 2015 року в районі Донецького аеропорту від кулі снайпера. Кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Володимир Віват, «АрміяInform»

 

1