8 травня  2019 року спортивний фестиваль за проектом Європейсько Союзу – «Відкриті уроки футболу»  завітав у гості до с. Павлівка Арцизького району. Майже 200 дітей з Арцизу, Нової Іванівки, Каменська, Віноградівки, Плоцька, Делені та Прямобалки прийняли участь у святі. Для проведення фестивалю, зусиллями місцевих волонтерів, було зроблено ремонт центрального стадіону с. Павлівка, на якому і відбувся спортивний захід.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулися члени Виконкому Одеської обласної федерації футболу Григорій Бібергал та Іван Пітак, легенда футболу Валерій Поркуян, менеджер проекту від ООФА Юрій Степанюк і місцевий організатор проекту, директор ДЮСШ Арцизького району Віталій Мігов та голова Арцизької державної районної адміністрації Сергій Парпаланський – почесні гості побажали дітям отримувати задоволення від кожної хвилини фестивалю та спілкування один з одним!

Команда волонтерів, зуміла провести програму фестивалю на самому високому рівні, про це свідчать сотні дитячих посмішок від цікавих і різноманітних ігор на кожному з квадратів футбольного поля! Хоча кожен з команди, ще місяць тому навчались на семінарі і тільки робили свої перші кроки у подібних заходах.

Діти мали змогу поспілкуватися з поліцейськими, познайомитися один з одним та отримати велику кількість позитивних емоцій. Дякуючи партнерам фестивалю, вдалося зробити обідню перерву для учасників, під час якої діти змогли відновити сили. Кожен з дітлахів отримав сувеніри та грамоти на пам’ять.

Велика справа таких проектів Федерації футболу України ще й в тому, що усе спортивне обладнання у вигляді м’ячів, манішек, фішок та іншого після фестивалю було передано школам і діти зможуть використовувати його на своїх заняттях, і кожен день долучатися до величезного світу спорту!

Слід зазначити, що це вже дев’ятий фестиваль реалізований обласною федерацією на Одещині з 2010 року.

1