8 травня з 10-00 на стадіоні села Павлівка, Арцизького району відбудеться масштабна футбольна подія – фестиваль “Відкриті уроки футболу”!
В Одеській області це буде вже 9 фестиваль. Починаючи з 2010 року дитячий фестиваль приймали в себе – Татарбунари 2010 та 2012 роки, Дмітровка 2011 рік (Татарбунарського р-ну), Сарата 2014 рік, Болград 2015 рік, Ізмаїл 2016 рік, Б.-Дністровський 2016 рік, Барабої 2018 рік (Овідіопольського р-ну).

Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Національною поліцією України та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Під час фестивалю зберуться представники районних та міських федерацій та аматорських футбольних клубів півдня Одещини, яким фахівці обласної федерації передадуть інформацію проекту “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”.

1