22-25 квітня 2019 року в місті Буча, Київська область, відбувся Всеукраїнський семінар для лідерів волонтерів та менеджерів аматорського футболу за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Організатори Асоціація аматорського футболу України, Федерація футболу України та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-господарського господарства у рамках міжнародної співпраці з Німеччиною провели навчання представників всіх регіональних федерацій країни. Також організатори ознайомили всіх учасників з проектами-переможцями з розвитку футбольної інфраструктури, які отримали фінансову допомогу міжнародних партнерів.

Під час навчання німецькими спікерами було надано інформацію про стан справ в аматорському футболі Німеччини та взаємодію футбольних клубів з молоддю та дітьми у різних навколо футбольних проектах. Презентовано досвід взаємодії аматорських футбольних клубів з органами місцевої влади задля вирішення соціальних, освітніх та оздоровчих питань громади. Вітчизняними спікерами була надана інформація по маркетингу у футболі, розкрито проблематику роботи з дітьми різного віку під час футбольних занять. Від Одеської обласної федерації футболу у семінарі взяли участь голова Науково-методичного комітету Сергій Галюза та член Комітету з проведення змагань Геннадій Коваль. Відео про Семінар

Вже у травні представниками Одеської обласної федерації футболу будуть проведені навчальні заходи для 75 волонтерів та представників аматорських клубів Одеського регіону, під час яких знання отримані на Всеукраїнському семінарі будуть передано для використання. З питань участі в травневих навчальних заходах телефонуйте за номером: +38 096 850 59 58.

1