Сьогодні за ініціативи Голови Одеської обласної Федерації футболу Максима Степанова був покладений старт регулярним зустрічам юних футболістів Одещини з відомими футбольними діячами та олімпійськими чемпіонами.

Фото – Влад Єфімов

Першими на таку зустріч приїхали діти Балтського, Ананьївського та Іванівського районів. Зустрічав юних талантів у Музеї футболу Емануіл Ганев. Засновник «дому футболу» провів дуже цікаву та вражаючу екскурсію, розповів про історію створення музею та історію зародження футболу в Одесі в цілому, після чого на дітлахів чекали несподівані гості та дуже цінний експонат – «Золотий м’яч» Ігоря Бєланова, який його володар привіз саме на цю зустріч.

Серед почесних гостей були: український, радянський легкоатлет, десятиборець, олімпійський чемпіон, світовий рекордсмен Микола Авілов; український стрілець, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту СРСР Яків Железняк; ветеран футболу Олександр Дегтярьов; екс-гравець ФК «Чорноморець» Олександр Косирін та інші видатні футбольні діячі.

Після фотосесій та спілкування дітей з видатними спортсменами перед присутніми виступив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, який подарував командам футбольні м’ячі та вручив почесні грамоти тренерам команд, керівникам навчальних закладів та районних адміністрацій.

Фото – Влад Єфімов

Після таких неперевершених вражень, трохи підкріпившись, юні футболісти у супроводі поліції, поїхали на стадіон «Чорноморець» вболівати за улюблену команду. Керівництво футбольного клубу «Чорноморець» надало можливість для такої великої делегації безкоштовно відвідати матч Української Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися моряки з ПФК «Олександрія».

Надалі такі  зустрічі будуть проходити регулярно для залучення ще більшої кількості дітей з районів Одеської області до футбольного – а значить здорового життя!

1