21 лютого в спортивному залі Татарбунарської ДЮСШ відбувся традиційний обласний футзальний турнір «Кубок Бессарабії-2019» серед дівчат 2002-2005 р.н. та 2006-2008 р.н. У цьому турнірі взяли участь команди з півдня Одеської області Бессарабії: ФК «Чорноморець» м. Одеса, ФК «Балкани» с.Зоря Саратський район, Арцизька районна ДЮСШ-АМК, Татарбунарська районна ДЮСШ, Миколаївський НВК Тарутинський район, Кілійська ДЮСШ та Михайлівський НВК Саратського району,  гравці цих команд на протязі декількох років захищають честь Одеської області на всеукраїнських змагання в одній команді. Організаторами турніру стали Одеська обласна Федерація футболу та Федерація футболу Арцизького району.

Всі тренери-представники команд були присутні на жеребкуванні, згідно з регламентом команди були розподілені на дві підгрупи. Переможці своїх груп виходили до фіналу, а володарі других місць у своїх групах грали за третє місце.Згідно з жеребкуванням у віковій категорії 2002-2005 р.н. в першу групу потрапили команди:  ФК «Чорноморець», Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2004, Михайлівський НВК Саратського району, Татарбунарська  ДЮСШ.  До другої групи потрапили Арцизька районна ДЮСШ-АМК 2002, ФК «Балкани» с.Зоря Саратський район, Миколаївський НВК Тарутинський район та Кілійська ДЮСШ.

На церемонії відкриття з привітальними словами виступили директор Татарбунарської ДЮСШ Бондарюк В.А., начальник відділу молоді та спорту Татарбунарського району Мукієнко А.С. і організатор турніру голова Федерація футболу Арцизького району Мігов В.Д.

Всі ігри пройшли у впертій боротьбі, команди показали гарний комбінаційний футзал, боротьба йшла на кожній ділянці майданчика, в результаті команди розташувалися наступним чином. У першій групі перше місце у команди Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2004,  друге – ФК «Чорноморець» який грав у ослабленому складі, на третьому – Михаловський НВК Саратського району та замкнув групу Татарбунарська  ДЮСШ. У другій групі перше місце у команди ФК «Балкани» Саратський район, друге – Миколаївський НВК Тарутинський район, на третьому – Арцизька районна ДЮСШ-АМК 2002  та замкнув групу Кілійська ДЮСШ.       У боротьбі за третє місце зійшлися команди ФК «Чорноморець» та  Миколаївський НВК Тарутинський район, обидві команди боролися на полі, хотіли перемогти, команда ФК «Чорноморець»  атакувала, комбінувала, насідала на ворота тарутинських дівчат та відмітилась декількома забитими м’ячами у ворота суперників, тим самим став бронзовим призером турніру.

У фіналі зійшлися сусіди,  команди Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2004  та ФК «Балкани» с.Зоря Саратський район, гравці цих команд на протязі кількох років захищають честь Одеської області на всеукраїнських змагання в одній команді. Вони знають один одного, хто як грає. Обидві команди показали гарну гру порадувавши глядачів. В середині першого тайму рахунок відкрили саратські дівчата після розіграної комбінації.  Арцизькі футболісти відразу відігралися, через декілька хвилин вийшли уперед. Після перерви арцизянки ще більше атакували, дуже добре в воротах себе проявляла саратська воротарка,  також дуже вперто проявила себе  гравець Арцизької ДЮСШ Рошко Кристина, де у другому таймі ще відмітилась двома голами у ворота  суперників. Тим самим підопічні  Мігова Віталія довели перемогу у цьому матчі та забезпечивши перемогу у всьому турнірі.  ФК «Балкани» стали другими у цьому  турі. Арцизькі дівчата получили гарну підготовку перед виїздом на фінал вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н. який відбудеться у м.Гребінка Полтавської області з 4 по 6 березня.


В результаті наполегливих ігор володарем «КУБКА БЕССАРАБІЇ-2019» серед дівчат 2002-2005 р.н. стала команда Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2004 р.н. (тренера Мігов Віталій , Арабаджи Петро та Дудкін Іван), на другому місці команда ФК «Балкани» с.Зоря Саратський район (Скулинец Михайло та Урсатій Анастасія),  на третьому – ФК «Чорноморець» ( Макарова Оксана і Макарова Ольга), далі розташувалися  Миколаївський НВК Тарутинський район (Сєріков Юрій), Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2002 р.н. (Мігов Віталій, Арабаджи Петро та Дудкін Іван), Михаловський НВК Саратського району (Гарбар Сергій), Татарбунарська  ДЮСШ, Кілійська ДЮСШ  (Бур’ян Дмитро).

 

У молодшій віковій групі серед дівчат 2006-2008 р.н. абсолютними переможцями стала команда дівчат Татарбунарської ДЮСШ (Мукієнко Олександр), ІІ місце посіла Арцизька районна ДЮСШ-АМК, ІІІ місце – Кілійська ДЮСШ, далі Миколаївський НВК Тарутинський район та Саратська ДЮСШ.

На церемонії нагородження Мігов Віталій подякувавши усім учасникам турніру побажав  підвищення спортивної майстерності та гідно захищали честь області на всеукраїнських змаганнях. Нагороди та персональні подарунки переможцям і кращим гравцям вручили голова Татарбунарської районної державної адміністрації Пітак Р.І. та голова Татарбунарської районної ради Донкоглов В.Г.

Команди призери були нагороджені Кубками, медалями, грамотами, а найкращі гравці в своїх командах індивідуальними призами та грамотами.

Кращі гравці серед дівчат 2002-2005 р.н.:  

Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2004 р.н. – Рошко Кристина

ФК «Чорноморець» – Москалюк Віолета Миколаївський НВК – ​​Лунгу Ілона

ФК «Балкани» – Миколаєва Карина

Арцизька районна ДЮСШ-АМК- 2002 р.н. – Тукусєр Юлія

Михайлівський НВК – Карась Калерія.

Кращі гравці серед дівчат 2006-2008 р.н.: 

 Татарбунарська ДЮСШ – Колпак Дар’я

Арцизька районна ДЮСШ-АМК – Юрковська Ксенія

Миколаївський НВК – ​​Маток Юна

Кілійська ДЮСШ – Шатковська Дар’я

Висловлюємо щиру подяку голові Одеської обласної Федерації футболу Степанову Максиму Володимировичу за розвиток та підтримку спортивної молоді Одещини та футболу серед дівчат.

Оргкомітет висловлює величезну подяку усім тренерам, які привезли команди на змагання в цей важкий час. Людям, які допомогли у фінансуванні своїх команд для участі у турнірі. Одеській обласній Федерації футболу  за допомогу у придбанні нагородного матеріалу,  а також директора Татарбунарської ДЮСШ  Бондарюк В.А. у наданні залу.

Дякуємо усім командам за участь і бажаємо нових перемог!!!

 Директор Арцизької ДЮСШ – В.Д. Мігов

1