Жіноча команда СДЮШОР “Чорноморець” була заявлена цього сезону на Чемпіонат України по футзалу в Першу (дорослу) лігу. Вихованки Оксани Макарової, дівчатка 2001-2003 років народження вирішили спробувати свої сили в цих змаганнях. Морячки потрапили в серйозну групу, в якій дві команди КДЮСШ Олимп-IMS м. Славутич – посилена гравцями вищої ліги – ДЮСШ – 1 м. Черкаси, Кременчужанка м. Кременчук.

Усі команди грали два відбіркові етапи по круговій системі. Упродовж усіх ігор на майданчику боротьба була неабияка, адже у фінал виходять тільки дві команди. Одеситки не вперше показали гідну гру зі свого боку, набравши дев’ять очок і вийшли з групи з другого місця у фінал Чемпіонату України.

Фінал Першої ліги відбудеться у березні,  де морячки зустрінуться з ще сильнішими суперниками. Також головний тренер Оксана Макарова заявила одеситок в Чемпіонат України по футзалу по віковій категорії 2002-2003рр. На цих змаганнях був один відбірковий етап по круговій системі і з третього місця морячки також вийшли у фінал по своїй віковій категорії.

Поздоровляємо одеситок за відмінні результати і бажаємо удачі нашим юним футболісткам!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний тренер СДЮШОР “Чорноморець” – Оксана Макарова, другий тренер – Ольга Макарова

1