3 лютого 2019 року в Одесі відбувся спортивно-освітній захід для батьків юних футболістів.
Організаторами Форуму виступили «Одеська обласна футбольна асоціація» та компанія «4 сезона».

Метою проведення Форуму було надати якомога найцікавішу та якомога найкориснішу інформацію для тих, хто супроводжує спортсменів до 24 годин на добу – батькам юних спортсменів!
Обласна федерація постійно проводить курси навчання для тренерів з футболу. Але, на думку організаторів – тренер спілкується з футболістом в день пару годин, буває і не кожен день! Тому дуже важливо щоб батьки мали достатньо знань та інформації про головне у супроводженні юного спортсмена!
Було підготовлено тематику лекційних занять та підібрані авторитетні фахівці для проведення таких занять.

Інформацію стосовно – гігієни спорту, правильного харчування, профілактики травм – надавав доктор медичних наук, професор, Олександр Романчук.

Заняття з психології юного спортсмена, також «страху» помилок, саморегулюванні та керуванні настроєм – надала кандидат психологічних наук, психолог юнацьких збірних команд, доцент Марина Мосьпан.

Авторитетний футбольний фахівець, який пройшов всі тренерські ланки починаючи з дитячо-юнацького футболу, потім тренер професійних команд, потім тренер національної збірної України – Семен Альтман, надав інформацію стосовно філософії підготовки та системного підходу до виховання юних футболістів. Також Семен Альтман вручив С-ліцензію УАФ тренеру ДЮФК «Дунай» м. Ізмаїл, Олександру Добреву, який пройшов Курси підвищення кваліфікації та продовжив дію свого С-диплому УАФ.

Після кожного заняття лектори відповідали на запитання учасників Форуму.
Організатори ретельно продумали сценарій проведення Форуму – було місце і кава-брейку, і обіду, і конкурсам. Так, один із учасників Форуму став володарем рюкзаку, від партнерів Форуму – «Центру спортивної екіпіровки на Катерининській, 58»! Інший учасник, отримав м’яч з автографами лекторів, від обласної федерації. Ще від компанії «4 сезона» кілька учасників отримають подарунки у вигляді знижок на відвідування дитячих футбольних таборів!
Одеська обласна футбольна асоціація висловлює подяку за підтримку Форуму страховій компанії «Остра»!
«Користь від такого Форуму складно переоцінити!» – каже голова Науково-методичного комітету ООФА, кандидат педагогічних наук, Сергій Галюза. «Тому обласна федерація футболу, за підтримки всіх зацікавлених, буде й надалі проводити такі освітньо-спортивні заходи!»

1