В Києві пройшов традиційний турнір пам’яті М.М. Балакіна.

У 24-му щорічному турнірі пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Миколайовича Балакіна приймали участь 11 команд-арбітрів: Одеської, Вінницької,  Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. Матчі відбувались у спортивних залах НУФВСУ.

У склад команди арбітрів Одеської обласної Федерації футболу входили: Годулян Віталій, Павлінов Олександр, Бондаренко Дмитро, Можаровський Максим, Копмар Валерій, Катющєв Максим, Серпутько Геннадій, Кубряк Дмитро.

Спершу 11 команд-арбітрів були поділені на 3 групи. Переможці кожної групи входили в фінальний етап турніру. На першому етапі команда Одещини посіла першу сходинку, здолавши команду Вінницької області з рахунком 1:1 (гол – Катющєв М.) та команду Чернівецької області – 2:0 (голи – Можаровський М., Годулян В.).  А у фінальній грі цього етапу в запеклій боротьбі одесити здолали фаворитів матчу команду Київської області з рахунком 1:0 (гол – Серпутько Г.).

У вирішальній частині турніру команда Одещини зіграла з командою Львівської області (1:1 – гол Бондаренко Д.) та з командою міста Києва (2:2 – голи Можаровський М., Серпунько Г.). Після чого на полі зустрілися команди Львівщини та Києва. Для перемоги одеської команди необхідним був рахунок 0:0 у цьому протистоянні, але у наполегливій грі представники футбольної Феміди Львівщини вибороли перше місце завдяки єдиному голу за 3 секунди до кінця матчу.

Так команда арбітрів Одеської обласної Федерації футболу здобула срібні нагороди турніру. Бронзові призери – команда арбітрів міста Києва.

У номінаціях найкращими стали:

Кращий гравець – Годулян Віталій (команда Одеської обл.),

Кращий воротар – Павлінов Олександр (команда Одеської обл.),

Кращий тренер – Шандор Андрій (команда Львівської обл.),

Кращий захисник – 55-річний Валенко Андрій (команда Львівської обл.),

Кращий бомбардир – Холявко Андрій (команда Львівської обл.),

Арбітри фіналу – Рєзнік Анастасія та Родіоненко Андрій (Київська обл.).

Учасники змагань отримали нагороди та привітання від імені Федерації футболу України та Голови Комітету арбітрів Лучано Лучі.

Нагороди вручав арбітр національної категорії Олександр Миколайович Балакін.

1