Одеська обласна футбольна асоціація провела навчання для тренерів за Програмою С-ліцензія УАФ (продовження терміну дії С-диплому УАФ).

З 12 листопада тренери, які мають С-диплом УАФ, відвідували теоретичні та практичні заняття. А 29 листопада 2018 року в Музеї футболу, на проспекті Небесної сотні, відбувся підсумковий Круглий стіл. Під час Круглого столу тренери обмінювалися думками з особистого досвіду стосовно дитячо-юнацького футболу, організації тренувального процесу, участі команд у всеукраїнських змаганнях, перспектив розвитку футболу тощо. Очолював проведення Круглого столу представник Федерації футболу України – начальник юнацького відділу УАФ, віце-президент Дитячо-юнацької футбольної ліги України Валерій Золотухін. Також в дискусії взяли участь – Заслужений тренер України Семен Альтман та голова Комітету арбітрів та інспекторів ООФА Віталій Годулян.

Слід відзначити, що це перша Група тренерів, яка пройшла підвищення кваліфікації за такою Програмою в ООФА.  За підсумками навчання тренерам будуть продовжені С-дипломи УАФ на три роки.

1