28 жовтня відбулось відкриття Фестивалю Чемпіонів «Відкриті уроки футболу» та Майстер класу від тренерів ФК «Реал Мадрид».

В рамках проекту «Відкриті уроки футболу», які Федерація футболу України проводить спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України», відбувся старт нової безпрецедентної до сих пір події – Майстер клас від тренерів найкращого та най титулованого клубу Європи – ФК «Реал Мадрид».  На полі зібралися кращі з кращих дітей з усього південного регіону України, а саме з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

На полі були присутні вихованці таких спортивних юнацьких шкіл як: ДЮСШ «Херсон» (м. Херсон), СДЮСШОР «Торпедо» (м. Миколаїв), та з Одеси: СДЮСШОР «Чорноморець», ДЮСШ-11 «Чорноморець», ФК «Одеса», ДЮФК «Атлетик», ДЮФК «Юніспорт», ДЮСШ «Таїрове»,  ДЮСШ ОТГ Маяки, ДЮСШ СМТ Авангард, ДЮСШ «Балкани», ДЮСШ СМТ Красносілка.

З привітальним словом виступили: начальник відділу юнацького футболу Федерації футболу України Валерій Золотухін, заступник голови Одеської обласної Федерації футболу Ігор Шуховцев та заслужений майстер спорту, ветеран футболу Валерій Поркуян. Після чого почесні гості вручили командам футбольні м’ячі від Федерації футболу України.

Після офіційної частини тренери ФК «Реал Мадрид» Едуардо та Хавер провели тренувальну роботу для юних футболістів.

1