Знайомтеся – Георгій Топалов. Амплуа – воротар. Вік – 12 років. Футболом займається з чотирьох років. Перший тренер – Павло Скоропад. За вісім років Жорик, як називають його друзі і рідні, брав участь у багатьох турнірах, кілька разів визнавався кращим воротарем, і завдяки старанним тренуванням потрапив у збірну ДЮСШ- 11 “Чорноморець”. Трохи детальніше про свого сина розповіла мама Оксана : – Футболом ми “захворіли” з самого дитинства. Думали, яким видом спорту зайняти дитину, разом з ним вирішили спробувати себе у футболі, і як бачите, не помилилися. Чому він вибрав амплуа воротаря, про це краще, напевно, запитати у нього. Його кумири – Буффон, Куртуа і наш Ігор Шуховцев. Так-так, саме так (посміхається). Про проект дізналися з інтернету. Дуже хотілося сюди потрапити, але у самих такої можливості зараз немає – наш папа, військовий медик, помер під час виконання службових обов’язків.

Ми вийшли на зв’язок з координаторами турніру, розповіли про себе і запитали, чи немає можливості для сина взяти участь в “Fundación Real Madrid Clinic в Україні”. Нам відповіли, що спробують допомогти, але гарантій дати не можуть. І ось буквально днями ми дізналися, що відомий український воротар Рустам Худжамов відгукнувся на наше прохання. Хочу сказати величезне дякую Рустаму! Ми дуже щасливі!

Організатори проекту “Fundación Real Madrid Clinic в Україні” виражають величезну подяку Рустаму за підтримку цього проекту. Приємно, що є професійні спортсмени, готові подарувати мрію юному футболістові!

Рустам не лише сплатив участь в проекті Георгию Топалову, але і приготував приємні сюрпризи для воротарів-учасників “Fundación Real Madrid Clinic в Україні”!

Прес-служба “Fundación Real Madrid Clinic в Україні”

 

 

1