В Одеській обласній федерації футболу завершилась Перша сесія навчання для тренерів масового футболу за Програмою С-диплом УАФ (дитячо-юнацький та аматорський футбол).

Група 12 має в своїх лавах цікавих слухачів – це володар Кубку УЄФА в складі ФК «Шахтар» Донецьк – Олексій Гай, футболісти ряду професійних команд – Олег Гуменюк, Тарас Лазарович, Руслан Заневський, Олександр Ахраров та інші.

Перша сесія, яка відбулась з 20 по 30 серпня, присвячена технічній підготовці у футболі. Слухачі відвідували лекційні, методичні та практичні заняття. Виконували контрольні вправи на оцінку – рольова гра, практичне тест-заняття. Всі слухачі отримали завдання для самостійної роботи та методичні вказівки і теми для виконання Контрольних робіт.

Слід зазначити курси мають великий попит, тому перед початком навчання, фахівцями ООФА було проведено співбесіду та відібрано 25 слухачів (а це максимально можлива кількість слухачів у групі) серед близько 40 претендентів!

Одеська обласна футбольна асоціація висловлює подяку керівництву ФК «Чорноморець» та СДЮСШОР «Чорноморець», за комфортні умови навчання для слухачів та викладачів Курсів С-диплому УАФ!

Для інформації. Курси навчання тренерів за Програмою С-диплом УАФ в Одесі проводяться з 2011 року. За цей час було організовано і проведено навчання для  11 груп слухачів та 222 слухача, за підсумками курсів отримали С-диплом УАФ.

 

1