З 19 по 26 липня, в дитячому оздоровчому закладі “Ювілейний” села Приморське, Татарбунарского району Одеської області, пройшов Всеукраїнський футбольний турнір “Чорноморська перлина-2018” серед дівчаток 2002 р.н. та молодше, під керівництвом Одеської обласної Федерації футболу, Федерації футболу Арцизського району і дитячого оздоровчого табору “Ювілейний”. У турнірі взяли участь 8 команд з 5 областей України : Івано-Франківської, Львівської, Київської, Одеської і Рівненської областей, які одночасно приїхали оздоровитися на березі Чорного моря, а також прийняти участь в турнірі та провести учбово-тренувальні збори. Усі ігри пройшли в рівній безкомпромісній боротьбі упродовж тижня, під щадним сонцем Чорноморського узбережжя. Переможцем турніру стала команда “Ліцей” м. Костопіль Рівненської області (тренер Сидорчук Н.Н.), на другому місці команда ЖФК “АМК – ДЮСШ” Арцизський район Одеська область (тренери Мігов В.Д. і Дермен А.Н.), і на третьому місці ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ (тренер Олійник І.І.), далі розташувалися команди ФК “Балкани” с.Заря Саратський район Одеська область (Скулинець М.М.), СК “Вишневе” Київська область (Покотило Л.В.), ДЮСШ №1 м. Хмельницький (тренер Осацький А.В.), ФК “Карпати” м. Львів (тренери Чайка Н.З. і Стеця Н.Н.). В цей час також проводила учбово-тренувальні збори доросла команда “Батьківщина” м. Костопіль Рівненської області, на яких зіграла товариські матчі з учасниками турніру, показавши юним учасницям високий рівень футбольної майстерності.

 

Оргкомітетом турніру визнані кращі гравці у своїх командах:

Силка Єлизавета – СК “Вишневе” Київська область,

Саливончик Надія – “Ліцей” м. Костопіль,

Бранга Анастасія – ФК “Балкани” с.Заря, Саратський район,

Кавасюк Діана – ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ,

Петрушевич Лілія – ФК “Карпати” м. Львів,

Иович Вікторія – ЖФК “АМК-ДЮСШ” Арцизський район,

Супоніна Анастасія – ДЮСШ №1 м. Хмельницький.

Учасниці та їх тренери були нагороджені кубками, медалями, дипломами, а також пам’ятними сувенірами від Одеської обласної Федерації футболу, Федерації футболу Арцизського району і дитячого оздоровчого закладу “Ювілейний” і Арцизської райдержадміністрації, Арцизської райради.

Висловлюємо подяку директору дитячого оздоровчого закладу “Ювілейний” Терзі Зиновію Корнійовичу за надані умови оздоровитися і пограти у футбол, Арцизський відділ освіти, молоді і спорту, Арцизську районну раду, Арцизську районну державну адміністрацію, Арцизську міську раду за надані путівки на відпочинок, а також усіх учасників турніру за високу професійну майстерність.

Мігов В.Д.

1