На стадіоні “Спартак” проходить відкритий турнір команд Повітряних сил Збройних Сил України з міні-футболу пам’яті загиблого в АТО начальника фізичної підготовки і спорту Одеської зенітно-ракетної бригади повітряного командування “Південь” підполковника Василя Петренка. Цей турнір було розпочато 16 липня та буде тривати до 20 липня.

За ініціативи  повітряного командування “Південь”, починаючи з цього року турнір буде регулярним і проводитиметься в Одесі щорічно в липні місяці.

На урочистій церемонії відкриття турніру учасників привітали заступник командира повітряного командування «Південь» полковник Володимир Алімпієв, керівник південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО полковник запасу Микола Сторожук, заступник начальника управління фізкультури та спорту Одеської обласної державної адміністрації Євген Назаренко та представник Одеської обласної федерації футболу Сергій Судець.

В нинішньому турнірі приймають участь команди повітряних командувань “Південь”, “Захід”, “Схід”, “Центр”, Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, збірна команда Військово-Морських Сил України та команда Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені героїв Крут. Команди розподілені на дві групи, в яких зіграють між собою кожна з команд. По дві найкращі команди вийдуть у півфінал. Переможці півфіналів зустрінуться в матчі за перше місце.

 

1