Сьогодні, 6 червня стартував дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу» в селі Барабой, Овідіопольського району, Одеської області.

З привітальним словом до учасників, а це майже 200 хлопчиків та дівчат, звернулися Заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв; член Виконкому УАФ, заступник голови Одеської обласної федерації футболу Ігор Шуховцев та регіональний менеджер проекту Юрій Степанюк.

Довідка. Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проект використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Проект відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

 

Інформаційна служба “ООФА”

 

1