Відбулося засідання президії Громадської спілки «Одеська обласна футбольна асоціація» (ГС ООФА), на якому ухвалено рішення про проведення 22 січня 2018 року конференції ГС ООФА. Про це президія сповіщає усіх членів ГС ООФА та футбольний актив Одеської області. Конференція відбудеться на стадіоні «Чорноморець» за адресою: м. Одеса, вул Маразліївська 1/20, початок — о 15.00.

Також президія затвердила порядок денний конференції, який передбачає зокрема: затвердження нової редакції статуту спілки; обрання голови, перших заступників та заступників голови ГС ООФА, а також голів та членів інших підрозділів. Окрім того, планується звернутися до Федерації футболу України із заявою про вступ ГС ООФА до УАФ.

Через засоби масової інформації ГС ООФА інформує громадськість про проведення конференції та закликає усіх бажаючих узяти у ній участь. Для цього футбольним організаціям, які бажають стати членами ГС ООФА та долучитися до роботи конференції, до 19 січня 2018 року включно пропонується подати відповідну заяву до президії ГС ООФА на електронну адресу [email protected], контактний телефон +380978239038.

Висування кандидатів на посаду голови ГС ООФА відбудеться членами спілки до 19 січня включно шляхом направлення на зазначені вище адресу та телефон відповідних рішень. Кожний член спілки та організації, які подадуть заяви про вступ до ГС ООФА, делегуватимуть на конференцію по два делегати.

1